Pruulikoja
lugu

TANKER on Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest, 2014. aastast. Eestis pruulitud käsitööõlled on kogu maailmas väga tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, põnevate ja julgete maitsete poolest. Alates 2022. aastast leiab Tanker brändi alt ka kergesti joodavaid premium õllesid ning toodete kategooriaid lisandub pidevalt juurde. 2023. aastast lisandus Tankeri perre ka siider.

Tankeri pruulikoda on justkui tankerlaev, mis on täis värsket õlut, mida õllesõpradele kogu maailmas kohale toimetame! Meil on hea meel olla Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest. 2014 lõime Tankeri, et Eestis oleks eriliste ja maitseküllaste õllede valik mitmekesisem.

Tankeri tootevalikus on väga palju erinevaid õllesstiile. Meile meeldib eksperimenteerida, kuid usume, et meie pikast õllederivist leidub õllesid igale maitsele!

Alates 2022 aasta kevadest on Tankeri valikus ka kergete premium õllede sari, milles leiduvad klassikalised ja traditsioonilisemad maitsed.

Alates 2023 aastast on Tankeri perega liitunud siider.

 

Tankeri isemoodi maitsekombinatsioone, julgeid õllestiile, üllatavaid komponente selgitab ehk meie tuntuim õlu Sauna Session, mis on aastaid olnud Tankeri enimmüüduim õlu ja mille peamiseks koostisosaks on eestimaised kaselevihad.

Peale Sauna Sessioni kõrget lendu, panustame pisematelegi detailidele pruulimisel ja tooraine valikul. Me ei karda riskida ja eksperimenteerida ning ellu viia esialgu täiesti hulluna tunduvaid ideesid, et leida uusi ja põnevaid maitseid.