Pruulikoja
lugu

TANKER on Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest, 2014. aastast. Eestis pruulitud käsitööõlled on kogu maailmas väga tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, põnevate ja julgete maitsete poolest.

Tankeri pruulikoda on justkui tankerlaev, mis on täis värsket õlut, mida õllesõpradele kogu maailmas kohale toimetame! Meil on hea meel olla Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest. 2014 lõime Tankeri, et Eestis oleks eriliste ja maitseküllaste õllede valik mitmekesisem.

Meile on väga olulised õllesõbrad Eestis, meie fännid ja sõbrad. Meie veebipoes on alati saadaval kogu Tankeri õllevalik – hea õlu jõuab otse pruulikojast tellides alati värskelt ja kiirelt kohale.

Tankeri tootevalikus on väga palju erinevaid õllestiile. Meile meeldib eksperimenteerida, kuid usume, et meie pikast õllederivist leidub õllesid igale maitsele!

Alates 2022 aasta kevadest on Tankeri valikus ka kergete õllede sari, milles leiduvad klassikalised ja traditsioonilisemad maitsed.

 

Tankeri isemoodi maitsekombinatsioone, julgeid õllestiile, üllatavaid komponente selgitab ehk meie tuntuim õlu Sauna Session, mis on aastaid olnud Tankeri enimmüüduim õlu ja mille peamiseks koostisosaks on eestimaised kaselevihad.

Peale Sauna Sessioni kõrget lendu, panustame pisematelegi detailidele pruulimisel ja tooraine valikul. Me ei karda riskida ja eksperimenteerida ning ellu viia esialgu täiesti hulluna tunduvaid ideesid, et leida uusi ja põnevaid maitseid.

 

Tule avasta, kuidas valmib
Tankeri maitseküllane käsitööõlu

 

 

 

 

Pakume erineva sisu ja pikkusega ringkäike pruulikojas.

Jalutuskäik pruulikojas.

Kestvus 45 minutit. Räägime üldiselt õllevalmistamise etappidest ja läbime pruulikoja pruulimisetappide järjekorras. Taproomis maitseme 4 erinevat õllestiili ja proovime koos leida õllestiilile iseloomulikud jooned.
Hind: 15 eurot inimene, Miinimum inimeste arv 5.

Matk pruulikojas.

Kestvus 1,5 tundi. Räägime sisukamalt õllevalmistamise etappidest ja läbime pruulikoja pruulimisetappide järjekorras. Taproomis maitseme 8 erinevat õllestiili ja proovime koos leida õllestiilile iseloomulikud jooned. Maitseme ka tumedaid vaadilaagerdatud õllesid ja metsikuid hapuõllesid.
Hind: 25 eur inimene. Miinimum inimeste arv 5.

Õllekoolitus miinimum 10 inimesele.

Maitseme Tankeri õllesid, võrdluseks võtame kõrvale ka mõne suure pruulikoja õlled. Räägime valmistamise erinevustest. Läbime stiilid: laagriõlu, IPA, nisuõlu, hapuõlu, tume, vaadilaagerdus. Pakume vahele kerge ampsu ja värskenduseks vett.
Hind: 25 eur inimene. Miinimum inimeste arve 5. Koolituselt saab kaasa ka Tankeri klaasi.