Tanker
Brewery

Tankery Brewery kuulub rahvusvahelisesse kontserni Royal Unibrew Group.

Royal Unibrew ettevõttes toodetakse ja esindatakse laias valikus alkohoolseid ja mittealkohoolseid jooke, ettevõtte peakontor asub Taanis Faxes.

Ettevõtte peamised turud on Taani, Soome, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Läti, Leedu ja Eesti.

tanker

Dünaamilise ja pidevalt kasvava rahvusvahelise joogifirma eesmärgiks on uuenduste ja trendidega sammu pidada ja toota kõrgeima kvaliteediga jooke, mis vastavad tarbijate muutuvatele vajadustele ja pidevalt muutuvatele turutrendidele.

Tanker Brewery liitus Royal Unibrew grupiga 2021 aasta sügisel, kui Royal Unibrew Eesti omandas 100% ettevõttest. 2023. aasta algusest tegutsevad Royal Unibrew Eesti ja Tanker Brewery ühise ettevõttena Tanker Brewery nime all.

www.royalunibrew.com

TANKER PRUULIKODA

PRUULIKOJA LUGU

Tankeri pruulikoda on justkui tankerlaev, mis on täis värsket õlut, mida õllesõpradele kohale toimetame! Meil on hea meel olla Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest. Tanker Brewery asutati 2014. aastal, et Eestis oleks eriliste ja maitseküllaste õllede valik mitmekesisem.

Tanker Brewery liitus 2021 aasta sügisel rahvusvahelise Taani joogifirma Royal Unibrew Grupiga. Liitumine annab suuremad võimalused toodete portfelli laiendamiseks ning siseneda uutesse joogikategooriatesse.

Tanker on tänaseks väga tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, põnevate ja julgete maitsete poolest.

LOE LISAKS