Tankeri kuulikindel Reloaded

Bullet Brew ja Tanker pruulikoda tegid koostöös Eesti esimese seeriatootmises oleva õllekomplekti. Nüüd saab iga kodupruulija lihtsate vahenditega valmistada Tankeri Reloaded IPA. Õlleaktsiis tõuseb pidevalt ning Lätti sõitmise asemel, tee oma aktsiisivaba õlu kodus ise! Selle kvaliteetse õlle valmistamiseks on vaja ainult kääritusämbrit ja pudeleid, kõik muu on Bulletbrew komplektis juba olemas ning enda tarbeks pruulitud joogilt ei ole aktsiisi vaja maksta. Bulletbrew esindaja Alar Tammela lisab: “Kontsentraadist õlle valmistamine on Eestis järjest populaarsem, sest on soodne, lollikindel ning ei vaja erilist aparatuuri. Võib öelda, et lausa kuulikindel!“ Kuna kodune õlletegu saab valmis 3-4 nädalaga, on ootamise lihtsustamiseks lisatud kinkepakki õllekomplektile lisaks ka 3 pudelit Reloaded originaali. Nende aktsiis on loomulikult juba makstud.

Reloaded on esimene Tankeri oma tehases pruulitud õlu, mis pani alguse järgnevatele uute maitsetega katsetamisele. Kergelt joodav, aromaatne ja täiuslikult tasakaalus linnaste ja humalatega ameerikalik IPA. Karge ja värskendava tulemuse saamiseks on õlles keskmiselt rohkem humalaid, mille tulemusel on maitses ja aroomis on tunda rohkelt troopilisi puuvilju.
Bullet Brew õllekomplektide seeria on mõeldud nõudliku maitsega õllehuvilistele. Retseptide loomisel on saavutatud uued maitsed ja nüansid, mis eristavad Bullet Brew kontsentraate teistest sarnastest. Õllekomplektid valmistatakse maailma parimatest linnastest ja humalatest ning iga õlle stiili jaoks valitakse spetsiaalsed humalad ja pärmid. Iga pakk on täidetud, kasutades viimast lämmastikutehnoloogiat, et tagada saastevabad tooted. Madala temperatuuriga protsess säilitab õrnad maitsed ja aroomid, mida traditsiooniliselt kaovad purkide pastöriseerimisel pikaajalise kuumutamisega. Üks on kindel – Bullet Brew tootevalik, maitse ja kvaliteet on kuulikindlad!