Tanker õlletehase uueks edasimüüjaks Soomes saab Diamond Beverages Oy

Tanker alustab koostööd Soome ühe juhtiva käsitööõllede maaletoojaga Tankeri toodangu impordiks ning edasimüügiks. Koostöö tulemusena laieneb Tankeri toodete saadavus Alkos, jaekettides ning restoranides üle Soome.

 

Tankeri tegevjuht Jaanis Tammela ei tee saladust: “Koostöö Diamondiga on osa meie strateegiast professionaalse ärimudeli suunas. Meie selgelt eristuvad õlled on nüüd saadaval purkides ning see lihtsustab transporti ja tagab toodete parema säilivuse.” Diamondi tegevjuht Walter Himanen lisab: “Meil on hea meel, et saame alustada koostööd Tankeriga, et pakkuda selle pruulikoja suurepärast toodangut veel rohkematele õllesõpradele Soomes.” Koostööd alustatakse augusti keskel ning see puudutab nii püsisortimenti kui ka hooajalisi eripruule.

 

Tankeri Pruulikoda sai alguse 2014. aastal kolme kodupruulija ühistest vajadusest teha suuremas mahus head õlut ning seda ka teistele pakkuda. 2019. Aastal lõpule viidud laienemine uude pruulikotta võimaldab tootmismahtusid oluliselt kasvatada. See omakorda võimaldab kasvatada oluliselt ekspordi osakaalu. 

 

Diamond Beverages on 1998. Aastal loodud eraettevõte, kes tegeleb õlle, siidri ja kange alkoholi impordi ja hulgimüügiga terves Soomes.

Comments are closed.