KÜLMALE MAALE

KÜLMALE MAALE

Raske kehaga, süstimusta värvi õlu, mõnusa pruuni vahuga. Aroomis on tunda piparmündišokolaadi magusus ja kerge kakao mõrudus. Esmamaitses domineerivad šokolaad ja kohvi, selgelt äratuntav on värske piparmünt, röstitud linnased ja tume rumm. Lõppmaitse on mõrkjalt magus ja värskendav.
Imperial stout, mis ei jäta sind külmaks vaid soojendab su südame. Naudi seda õlut ja lase ennast kanda reisile, mis on nagu metsik merereis tõrvatud tammelaudses viikingite laevas mööda tormiseid meresid. Teel olles võid kohata tahmaselt purskavate tulemägede lähedust, mahedat rummist soojust või rohmakat mässu laeva pardal. Sihtkohta jõudes ootab sind meeldivalt külm rahulolu, kõik eelnev kaotab tähtsuse ning saabub õnnis vaikus. Tere tulemast Külmale Maale! Siin ei olegi nii karm ja trööstitu nagu legendides räägitakse vaid see võtab sind vastu kui parim sõber, kellega koos avastad oma õnnemaa.

 

VÄLIMUSMust
AROOMPiparmünt, kohvi
MAITSEPiparmündine, tume sokolaad, kohvi
LINNASEDPale Ale, Carabohemian, Carafa2, kaera- ja odrahelbed, röstitud linnastamata oder
HUMALADChinook, Glacier

KÜLMALE MAALE

ÜBERRÜÜBE! Normaalsuses ei saa seda jooki kahtlustada nagu ka tegijaid. Kuid kiitma peab neid igatahes, sest varem pole Eesti õlleturul (ametlikult) nii tehtud! Dessertõlu, nii et jätke kõik suupisted kus see ja teine

    • Categories: Muuseum

Karmo Tüür - Gambrinuse õllepäevik December 12, 2016

KÜLMALE MAALE

It pretty much tastes like somebody made an after eight into a beverage, and I’m not complaining.

    • Categories: Muuseum

Rate Beer user "explosivedog" December 12, 2016

untappdratebeer

 

    • Categories: Muuseum