HALLUCINATION

HALLUCINATION

See ei ole tüüpiline laager, see on meie kõige humalasem õlu. Liitri kohta lisame 25g humalaid, mis on üüratult palju ja annab silmad ette paljudele IPA-dele. Aroom on meeldejääv või nagu õlleblogija Hans on öelnud “By far kõige võimsama aroomiga Eesti käsitööõlu”. See on nii isuäratavalt ja troopiliselt mahlane, segu greibist, mandariinist, tsitrusest, mangost ja lisaks sekka ka pisut mändi. Hullumeelsest humala kogusest hoolimata on Hallucination väga kergelt joodav. Laagri pärm annab õllele särtsakust ja toob humalate maitse veelgi paremini esile. Maitse ei jää aroomi varju. Suurepärane tasakaal humalate mõrudusest ja vürtsikusest, troopiliste puuviljade mahlasusest, linnaste magususest.


Imperial Pils/Strong Pale Lager kategoorias pälvis Hallucination 2016. aasta eest Ratebeerilt pronksmedali, olles maailmas omas kategoorias 8. kohal.
VÄLIMUSKuldne, hägune
AROOMTroopilised puuviljad
MAITSETroopilised puuviljad, linnased
LINNASEDPale, Munich, Cara Blond, Vienna, nisu
HUMALADCitra, Zeus, Centennial, Galaxy

Täiesti ebanormaalselt mahlane ja metsikult maitseid täis pakitud. Tankeri poisid on hakkama saanud millegi monumentaalsega – kuid seda oskavad hinnata eelkõige humalafetishistid 🙂

Karmo Tüür - Gambrinuse õllepäevik


untappdratebeer

 

    • Categories: Eriõlled