INVESTORILE

BEER/KRAFT/MAN/SHIP

Tanker on tagasi järgmise rahastuskampaaniaga Funderbeami platvormil. 2018. aastal hästi õnnestunud rahakaasamine andis meile hoogu selleks, et saaksime investeerida oma pruulikotta ning seadmetesse, otsustasime jätkata vaid purkidega ning avasime oma purgiliini. Rahvas on meie muudatused väga hästi vastu võtnud, oleme saavutanud väga hea distributsiooni poodides ning oleme valmis järgmisteks sammudeks.

Üha rohkem tarbijaid valib suurtootjate vesiste linnasejookide asemel maitseküllasema väiketootja õlle. Oleme osa õllerevolutsioonist, mis toob tagasi väikeste partiidena ja traditsioonilisel meetodil pruulitud kohaliku ning ausa õlle. Toodame kümneid erinevaid maitseid, et rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadusi. Usume, et värske ja maitsev õlu ühendab inimesi ning oleme uhked, et saame selles revolutsioonis kaasa lüüa.

Kui oled huvitatud meie ühisrahastuskampaaniast, siis leiad rohkem infot meie kampaania lehelt Funderbeamis.

Tervitustega,

Tankeri pere


Please select all the ways you would like to hear from TANKER:

You can unsubscribe at any time by clicking the link in the footer of our emails. For information about our privacy practices, please visit our website.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp’s privacy practices here.