From 1st of February 2023 Tanker Brewery webshop delivers beers only to Estonia!

For more information, please contact beer@tanker.ee.

Vesi, linnased, humalad, pärm ja armastus!

Tankeri õllevalik

Otse poodi!

Alkoholivabad

Otse poodi!

Põhivalik

Otse poodi!

YES, IT IS A BEER - YES, IT IS A SHIP

Tanker. Jah, see on laev. Jah, see on õlu.
Tankeri pruulikoda on justkui tankerlaev, mis on täis värsket õlut, mida õllesõpradele kogu maailmas kohale toimetame! Meil on hea meel olla Eesti õllemaastikul alates käsitööõlle revolutsiooni algusaastatest. 2014 lõime Tankeri, et Eestis oleks eriliste ja maitseküllaste õllede valik mitmekesisem.
Eestis pruulitud käsitööõlled on tänaseks kogu maailmas väga tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma kvaliteedi, põnevate ja julgete maitsete poolest. Meie Tankeris töötame selle nimel, et värske ja maitseküllane Tankeri õlu jõuaks kiiresti ja värskelt igasse maailma nurka. Seetõttu hakkasime oma õllesid esimesena Eestis villima purkidesse, tagades nii õlle säilimise värskena ja vähendades transpordile kuluvaid ressursse. Meile on väga olulised õllesõbrad Eestis, meie fännid ja sõbrad. Meie veebipoes on alati saadaval kogu Tankeri õllevalik - hea õlu jõuab otse pruulikojast tellides alati värskelt ja kiirelt kohale. Meie tootevalikus on väga palju erinevaid õllestiile. Meie teame, milline on hea õlu ning kuivõrd palju võib see erineda igavatest eurolaagritest, sest me tõesti metsikult armastame IPA-sid, laagreid, stoute, portereid, gosesid, berliner weissesid ja metsikud hapusid. Meile meeldib eksperimenteerida, kuid usume, et meie pikast õllederivist leidub õllesid igale maitsele!

BEER/KRAFT/MAN/SHIP

Tankeri isemoodi maitsekombinatsioone, julgeid õllestiile, üllatavaid komponente selgitab ehk meie tuntuima õlle Sauna sessioni lugu.
Tankeri enimmüüduim õlu on juba aastaid Sauna Session, mille peamiseks koostisosaks on eestimaised kaselevihad. Sauna Session on defineerinud täiesti uue õllestiili Baltikumis ja Skandinaavias ning seda on püütud ka edutult jäljendada. Sauna Sessionist on saanud omamoodi ikoon, pakkudes välismaalastele, midagi väga erilist ja eestilikku - saunaelamust otse õllepurgist See õlu on paljude katsetuste vili ja toredate juhuste kokkulangemise tulemus. Lisame kasevihad meskisse ja tulemuseks on eriline ja värskendav õlu, mis on tugeva kase lõhna ja maitsega.
Peale Sauna Sessioni kõrget lendu, panustame pisematelegi detailidele pruulimisel ja tooraine valikul. Me ei karda riskida ja eksperimenteerida ning ellu viia esialgu täiesti hulluna tunduvaid ideesid, et leida uusi ja põnevaid maitseid. Tankeri õllevalikus on alati midagi uut ja värsket, ühispruule pruulikodadega kogu maailmas, hooajalisi ning pidavalt valikus olevaid õllesid. Tanker alustas esimesena Eestis katsetamist metsikute hapuõlledega, kus kasutame võimalusel kodumaiseid marju ja viljasid. Meil on oma väike aga tubli vaadiõllede projekt. Lisaks tumedatele õlledele, eksperimenteerime ka erinevates vaatides laagerdunud IPA-de ja hapude õlledega. Populaarseks on saanud meie alkoholivabad õlled - puuviljased berliner weissed ja Sauna Session Zero.

Tanker Brewery OÜ investeeringuid on toetatud PRIA poolt MAK meetme 4.2.1 investeeringutoetuse raames. 2017. aastal saadi toetus pruulikoja tootmisseadmete ostmiseks ning 2018. aastal tootmise laiendamiseks

Pruulikoja kontakt

Tanker Brewery OÜ
Kesk tee 10A, Jüri
75301 Rae vald
Eesti
beer@tanker.ee
+372 677 7270