Eesti Toidumess – Sööma!

Grillfest Toidumess

5. ja 6. mail toimub Tallinna Lauluväljakul Eesti Toidumess- Sööma!, mis on seni suurim toiduteemaline mess Eestis ja koondab kõik Eesti toiduvaldkonna tegijad – tootjad, jae- ja hulgimüüjad, HoReCa sektori esindajad (restoranid, cateringi ettevõtted) ja toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Messikülastajatele pakutav kultuuriprogramm on sama sisutihe kui toiduprogramm – mõlemal päeval esitlevad Eesti artistid oma kavasid, mida saab erinevate ürituste sisustamiseks tellida. Esimesel päeval astuvad üles uued ja põnevad tulijad – teiste seas Kalle Sepp, Elis Loik, Anelle Tamm, Mart Abro jt. Teisel messi päeval näeme ja kuuleme tuntumate artistide etteasteid, kelle hulgas nt Anne Veski, Marju Länik, Maarja, Uku Suviste, Anna Darling jt.

Eesti Väikepruulijate Liit (EVPL) on messil esindatud ühise õlletelgiga, kus pakutakse 20 väikepruulikoja toodangut. Kuna ilm on ilus ja mätas juba kuiv,  on viimane aeg Lauluväljakul õlled välja valada. Sissepääs messile on mõlemal päeval kõikidele külastajatele tasuta!